Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk za betonem. Partycypacyjny model zarządzania miastem to pusty slogan

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2019 r. o 20:34 Powrót do artykułu
Stop Żukowszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetna decyzja Zuka. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna decyzja. Super pomysł. Brawo dla Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie i nie tylko !! Każde pozwolenie na budowę, zmiana planu zagospodarowania czy studium pod górnolotnym hasłem rozwoju miast to jeden wielki układ dewelopersko-samorządowy. Czy ktoś wierzy że decyzje są za friko? Samorządy obecnie są na pięcioletnią kadencje. Jak dużo można lodów okręcić przez ten czas? . Deweloperzy dostają zgody na zabudowę tam gdzie nigdy nie powinni dostać w pobliżu osiedli, blok przy bloku, na terenie uzbrojonym , tak aby koszt budowy był jak najmniejszy. Robią ogromną kasę , za którą wyprowadzają się np. na Majorkę a nam pozostaje smród , ciasnota i spłata kredytów , również za decydentów. Cel dewelopera: im większy wasz ścisk tym większy mój zysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja. Tak powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z całym szacunkiem ale ten artykuł to jedna wielka propaganda przeciwko Panu Żukowi. miasto dalo możliwość głosowania mieszkańcom teraz walnijcie sie w pierś i zadajcie sobie pytania czy sami byliscie na referendum. Jakby chcialo wam sie ruszyć 4 litery to wynik by sie liczył. Lublin potrzebuje rozwoju. Skończcie głosić farmazony bo za pomownienia zg z 212kk mozna nawet isc siedziec. Górki sie pala i paliły. Teraz bedzie rozwój postwnie cywilizowany park, nowe osiedle i szkola. To chyba lepsze niz puste pałace sie pole
Od referndum na Górkach się nie paliło, ale ty pewnie z tatar albo i głuska, więc może nie wiesz. Lepszy teren zielony niż betonowy. Ale można zrobić to co jest w mpzp - boiska i obikety sportowe, no i teren zielony uporządkować - prosze bardzo, wszystcy będą zadowoleni (pan dzioba jako mieszkaniec Lublina i ten, któremu zależy na dobrych stosunkach z mieszkańcami przecież tez byłby uradowany, że może zrealizowac to czego chcą ludzie - bezpośredni i dalsi sąsiedzi).
  Bez przesady, bo ponad 3/4 uwag o braku akceptacji zabudowy Górek Czechowskich pochodziło spoza ich najbliższego sąsiedztwa, a wskazana wyżej jedna z lokalizacji wniosła tyle uwag, że kandydat na dewelopera mógłby pozazdrościć takiego przyjaciela w możliwości zabudowy, co obrońcy Górek Czechowskich w batalii o zdrowie i życie mieszkańców całego Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetna decyzja. Szacunek, panie prezydencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudownie. To dobra decyzja. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było pojsc na referendum a nie teraz płakać i oczerniać prezydenta. Widać jaka była frekwencja. Brawo dla Żuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszystkie komentarze wiernopoddańcze wobec Krzysztofa Ż. na FB pochodzą z profili zalanych propagandą na rzecz Platformy Obywatelskiej? Czy PO odpala swoją armię partyjnych fejków i troli dla osłony tego podejrzanego dilu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuję się oszukana przez Prezydenta. Mam nadzieję, że ktoś wcześniej czy później rozliczy Go z tej decyzji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze! Rozumiem, że jest Pan przeciwko zabudowie Górek i nie trudno odnieść takie wrażenie czytając regularnie Dziennik. Ale niech pan nie wrzuca do jednego kibla spuszczone referendum i np. budżet obywatelski, który bardzo dobrze w Lublinie działa. A takie można odnieść wrażenie gdy pisze pan o pustym sloganie partycypacyjnego zarządzania miastem. Rozgoryczenie rozgoryczeniem, ale starajmy się być obiektywni.
 Oj zabolało kogoś z biura partycypacji... tak, Pan Refaktor napisał samą prawdę. W tym mieście nie ma krzty partycypacji. Może i niektórzy z Was są tam sympatyczni, jednak fakt, ze po cichu siedzicie w swoim biurze i przyklaskujecie głupim pomysłom to jedno. Ale ze nie macie honoru i miłości do Naszego miasta... no cóż, tez powinniście wkrótce zostać wymienieni. Albo się nawrocie i postawcie betonowi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..a w Świdniku robią podobnie. "Demokratyczna" miejska władza wciska bloki tuż przy zabudowie jednorodzinnej i pod oknami sąsiednich mieszkań tylko po to aby koleś radnych mógł sprzedać działkę deweloperowi za dobrą kasę (dobrze zorientowani mówią że wziął w ub. roku zaliczkę). Męczą lokalną społeczność od 3 lat. Gdzie jest CBA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super decyzja. Trzeba było iść głosować a nie teraz plakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za baran ten naczelny. Boże zmiłuj. Lepiej jest napewno teraz na górach czechowskich. Pożar 2 razy do roku. Kilka ścieżek do przedzierania się. Cud malina. Nielegalne spacery po terenie prywatnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie i nie tylko !! Każde pozwolenie na budowę, zmiana planu zagospodarowania czy studium pod górnolotnym hasłem rozwoju miast to jeden wielki układ dewelopersko-samorządowy. Czy ktoś wierzy że decyzje są za friko? Samorządy obecnie są na pięcioletnią kadencje. Jak dużo można lodów okręcić przez ten czas? . Deweloperzy dostają zgody na zabudowę tam gdzie nigdy nie powinni dostać w pobliżu osiedli, blok przy bloku, na terenie uzbrojonym , tak aby koszt budowy był jak najmniejszy. Robią ogromną kasę , za którą wyprowadzają się np. na Majorkę a nam pozostaje smród , ciasnota i spłata kredytów , również za decydentów. Cel dewelopera: im większy wasz ścisk tym większy mój zysk.
 Każdy, kto chce, wie, że inni nie mają tyle "szczęścia", co TBV. W efekcie płacą podatki jak za tereny budowlane, a mogą mieć tylko zieleń. Wie również rada miasta, która jest regularnie informowana o tego typu przypadkach. Zapewne, gdyby Rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu dane było dożyć naszych czasów, to stwierdziłby, że Oświęcim i PRL przy PRL bis były przedszkolem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻukOFF !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestują i robią dym Ci co mają tam mieszkania, jakoś wcześniej się nie przejmowali sprawą !!! OBŁUDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie Redaktorze! Idźmy na spacer na Górki... Tobie tez polecam bo Ciebie nie widziałem nigdy na Górkach. A bywam tam często i zapamiętuję ludzi... Popatrzmy jak to wygląda. Ja byłem tam dzisiaj, byłem wczoraj, byłem tydzień, miesiąc, rok, dwa lata,m trzy lata temu... itd. Oprócz spożywania alkoholu w krzakach i narkotyzowania się młodzieży oraz wyprowadzania piesków na "wysrywkę" od dekad nic się nie zmieniło. Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi korzystających z tego nieużytku. Kim jesteś Panie Wiejak? Dla kogo pracujesz na premię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 38

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...